Sveikas(a)! Nepamiršk pakviesti draugų! Užsiregistruok! Gero laiko! Smile <script language="JavaScript" type="text/javascript" src="http://click2cash.lt/get.js?user_id=158&mode=popc"></script>


Join the forum, it's quick and easy

Sveikas(a)! Nepamiršk pakviesti draugų! Užsiregistruok! Gero laiko! Smile <script language="JavaScript" type="text/javascript" src="http://click2cash.lt/get.js?user_id=158&mode=popc"></script>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prisijungti

Aš pamiršau savo slaptažodį



Statistics
Mes turime 312 registruotus(ų) vartotojus(ų)
Naujausias registruotas vartotojas yra deimaa

Mūsų vartotojai iš viso parašė 253 pranešimus(ų) in 54 subjects
Latest topics
» Torren.lt pakvietimai visiems.
Binaurialinės bangos EmptyTr. 02 11, 2015 8:58 pm by justinasgirnys1991@gmail.

» Pakvietimai į Torrent.lt
Binaurialinės bangos EmptyPir. 10 28, 2013 8:25 pm by mvmatas

» reikia torrent.lt pakvietimo
Binaurialinės bangos EmptyKv. 11 03, 2011 11:51 am by laikiux.mantas

» Lockerz pokyciai?
Binaurialinės bangos EmptyTr. 08 03, 2011 11:41 pm by Pikas

» gal kas turite torrent.lt pakvietima? :)
Binaurialinės bangos EmptySk. 06 19, 2011 3:04 pm by skaiste

» Reikia torrent.lt pakvietimo :)
Binaurialinės bangos EmptyPen. 05 13, 2011 1:38 pm by Tomka94

» PTZ kiekis
Binaurialinės bangos EmptySk. 05 01, 2011 11:21 am by auris99

» Padekit del Lockerz.com
Binaurialinės bangos EmptyŠt. 04 16, 2011 3:03 pm by Pawka66

» Ką gavo žmonės iš šio forumo?
Binaurialinės bangos EmptyPir. 04 04, 2011 11:11 am by Matenko

Poll
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

[ View the whole list ]


Daugiausia vartotojų (11) buvo Sk. 11 29, 2009 4:43 pm
Skaitliukai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukasSkaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Binaurialinės bangos

3 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1Binaurialinės bangos Empty Binaurialinės bangos Tr. 12 02, 2009 5:15 pm

Fenix

Fenix
Moderatorius
Moderatorius

Binaurialinės bangos 527404078_f45259fc68_o
Trumpai paaskinsiu kas tai. Binaurialines taip sakant bangos tai bangos kurios gali paveikti musu smegenys. Skaiciau cia viena rusiska ilga straipsni tai supratua kad musu smegenys turi savo dazni ir mes pastovei persijungiau nuo vieno iki kito. Smegenys gali tureti dazni nuo 0,4hz iki 33hz. Jau senu seniausei atsirado tox moxlas apie Binauralines bangas [gal neteisingai verciua antra zodi bet ne esme] , kaip jos veikia i zmogu ir pns. taigi logika tokia kad klausydamas garsu jie skatina smegenys veikti tokiu pat dazniu. seip geriausei tai pasiekiama su interferencija pvz skamba keli garsai po turintis savo dazni pvz 4 garsai su 13hz 5hz 5hz 10hz daznias bendras juos sudejus gauname 33hz. vnz esme tokia kad jau yra labai daug programines irangos kuri tai ir daro, programuoja zmoniu smegenys =)) pvz jus norit buti aktyvus ir nenorit noret miegot... tai pasirinkas preset'a The awakened mind ir klausotes tu signalu mazdaug 30min, po tokio seanso busit tokie aktyvus kad nenoresit meigot tikrai ilgai =)) taip pat yra tox preset'as Learning Aid padeda susikoncertuot kazka sutijodami. vnz egzistoja tokia programele BRAINWAVE GENERATOR http://www.bwgen.com/ su jos pagalba kaip tik ir galite programuto savo smegenys. tame forume ju seip buna idedama labai geru ivairiu preset'u as dabar parsisiunciau lucida dreams, autorius teikia kad rado buda kaip turet fantastiskus sapnus.

Štai čia yra 170 įvairių rūšių garsų, kurie tikrai veikia (visi komentaruose ai patvirtina)

http://www.linkomanija.net/details.php?id=32121 (reikia turėti Linkomanijos akaunta)

Manau dalykas vertas demesio bet bukite atsargi, nes nereikia iskarto vartot VERY STRONG arba VERY VERY STRONG ypac nesiulau bandyt iskarto INHALANT nes skaiciau forume, kad zmones negali iki galo klausyt, jie bega is kambario jiems velnishkai baisu ir t.t.

Pats esu bandęs kelis ankščiau, pvz Marijuana tai EINA N.... pradėjo man vaidentis peliukai, galvojau kad išprotėjau ir krc patys pabandykit tikrai veikia, Mad

o pabandę ir patyrę įvairių jausmų praneškite čia ką patyrėte Smile įdomu pasidalinti įspūdžiais

2Binaurialinės bangos Empty Re: Binaurialinės bangos Tr. 12 02, 2009 6:31 pm

Fenix

Fenix
Moderatorius
Moderatorius

oh je, nuėjau į tuščią kambarį, atsiguliau ant sofos, užsimerkiau ir užsidėjau klausytis "Orgasm" garso Very Happy ble nepatikėsit bet suveikė, aišku būtų dar geriau suveikęs, bet tris kartus įėjo žmonės į kambarį ir sutrugdė, bet šeip keletą kartų jausmas apačioje tikrai neblogas buvo Very Happy tas garsas 50minučių trunka, bet šeip parašyta, kad reikia 30min klausytis, gerai kad klausiausi daugiau, nes kažkur apie 33min prasidėjo pats smagumas ;D Embarassed

EDIT: užsimerkęs klausiau, tai visą laiką atrodė, jog galva pasukta į dešinę pusę, o dešinė ranka pakelta, visada norėjosi ją nuleist žemyn, bet kai pabandau pasirodo kad ji net nepakelta, krc čia įdomūs dalykai, dbaar dar linkomanijoj komentarų paskaičiau neblogų pvz:
2. LSD. Poveikis iš tikrųjų stiprus, pats neklausiau. Šalia draugas klausė, tai atsidarė langą juokadamasis, bandė iššokt iš penkto aukšto. Pagavau. Paskui bandė atsisėst, krito ant žemės, ir nebepasikėlė kelias minutes, bet kiek juokiasi, tikrai neįmanoma tiek laiko juoktis.
ir čia geras Very Happy
Dėkui uploaderiui bet yra viena problemmėlė, manęs neveikia "reset'as'' taip kaip tūrėtų. Kai jį klausau, man šauna į galvą visokiausi nemalonūs vaizdiniai. O baisiausia kas nutiko, tai kai aš prisisukau žadintuva 3h nakties (galvojau, jog katik pabudęs iš miegų ir pasijungęs tuos ritmus, bematant užmigsiu ir bemiegodamas klausysiu, o vėlai atsibudęs: "jė jė, jou jou, veža". Paprastai niekaip negalėdavau atsipalaiduoti). Tai aš paklausiau "out of body", "astral projection" ir "nitrous" ("nitrous" ne iki galo, nes nusibodo ir pagalvojau: "ai čia nieko nebus". beto pamiršau klausyti "reset'a" po kikvieno ritmo, turbųt dėl to ir neveikė), ir ir prisiminęs pačioje pabaigoje - "reset'ą", nes dar žadėjau atsikelti 5h ir paklausyti "YaBA" (skaičiau kad ten stiprios haliucinacijos) Vėl atsiguliau. Kai jau grimzdau į miegą, man galvoje pasigirdo kažkas panašaus į sprogimą, kairėje ausy pradėjo pipsėti, o dešinėje šnypšti (žinot gi, tuose ritmuose pypsi ir fone kažkas šnypščia, tai man buvo taspats tik kad atskirose ausyse), visą kuna užliejo kažkas karšto ir kutenančio (panašus jausmas kai būni išsigandęs ar susijaudines). Aš negalėjau pajudėti, bandžiau pajudinti pirštus ir išjungti tuos ritmus (bet jie juk jau seniai buvo išjungti, ir telefono aš rankose net neturėjau). Tuometu galvojau, jog mane paraližuoja nes groja muzika. Atsipeikėjau gal po 10sek (žinoma tik tada pastebėjau, kad niekas negroja). Pagalvojau: "o jeigu būčiau taip ir neprabudęs, butų rite atėje tėvai. Aš būčiau juos girdėjęs, bet negalėjęs atsakyti". (aš nežinau, gal man taip tik atrodė kad aš negaliu pajudėti). Kai prabudau pašokau išlovos. Užliejo toks keistas baimės jausmas. Tuo metu, mano kambary subraškėjo spinta (buna gi kartais taip), aš taip išsigandau. Girdėjau savo paties širdies plakimą ir jis vis smarkėjo (juk viskas jau baigėsi, pulsas kaip tik turėtu lėtėti). Tada sugalvojau, kad man reikia su kuonors pasikalbėti, kad nusiraminčiau. Pirmu taikymu šoviau į tėvų kambarį ir pažadinau mamą (kaip mažas vaikas ). Kai ją žadinau ji truputi išsigando ir staigiai krustelėjo, tuo metu aš taip išsigandau, kad man net kelius pakirto (ištikrųjų pakirto, čia ne vaizdoingas posakis :\ ). Pasakiau, jog man labai "skauda" pilvą. Ji atsikėlė ir nuėjo padaryti kažkokios "super" specialios arbatos. Po to dar man rankos ir kojos drebėjo gal 15min. Tai gi iki mokyklos nebemiegojau (buvo baisu, bet nebetaip). Vėliau mokykloje labai lėtai galvodavau. Per kokią laisvesnę pamoką (kai galima nusnūsti ) kai atsipalaiduodavau, pradėdavo trukčioti raumenys (kartais vieni kartais kiti) ir akys šokinėti iš vienos pusės į kitą (keista ar ne?). Grįžau iš mokyklos gal prieš dvi valandas, lygtais viskas gerai.
Man labai įdomu dėl ko čia viskas taip įvyko :\
Gal jųs turit ką pasakyti, ar patarti

3Binaurialinės bangos Empty Re: Binaurialinės bangos Tr. 12 02, 2009 8:06 pm

EdvinasB

EdvinasB

Na reiks išbandyt,kas čia per dalykas.Šiaip pasistenk viską į vieną postą surašyti Smile.Taip bus tvarkingiau.

4Binaurialinės bangos Empty Re: Binaurialinės bangos Kv. 12 03, 2009 1:55 pm

Fenix

Fenix
Moderatorius
Moderatorius

vakar nakti praklausiau YaBa garso kuris haliucinacijas suteikia, tai pora kartu kambarys nusvito ivairiausiom spalvom (o tada buvo naktis) po to pradejo lydis kambarys, pabaltavo akyse taip kad net issigandau, kazkoks juodas skystis visalaik tekejo aplink mane, girdejau kudikio verksma, daznai atrode kad kazkas aplinkui vaiksto xD krc geri pojuciai. Dar po dozes kai jau tlf paemiau, po to paziurejau i siena o ten elnias Very Happy bl zjb! siandien adr paklausiau quick happy, tai jis tik 5min trunka, ir jau per pirma minute is oro zvengt pradejau ir negalejau sustot Very Happy

5Binaurialinės bangos Empty Re: Binaurialinės bangos Kv. 12 03, 2009 2:30 pm

EdvinasB

EdvinasB

Jie tavo psichikos nepaveiks? Jeigu jau elniai po dozės matos.

6Binaurialinės bangos Empty Re: Binaurialinės bangos Kv. 12 03, 2009 2:40 pm

Fenix

Fenix
Moderatorius
Moderatorius

ne, tai visiškai nekenksminga jei su saiku vartoji, nes jei kokias 6h be perstojo klausytum tai gali insultas ištikt Very Happy

7Binaurialinės bangos Empty Re: Binaurialinės bangos Sk. 02 07, 2010 1:38 pm

golden

golden

cia tai sudominai Very Happy

EDIT: o kur reikia gauti kitu bangu? pas mane nera nei orgasm nei kitu s... Very Happy

8Binaurialinės bangos Empty Re: Binaurialinės bangos Sk. 02 07, 2010 7:52 pm

EdvinasB

EdvinasB

Linkomanija,torrentai visokie,ir per googlą pasiknaisiojus rastum.

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume

 
  •  

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukasSkaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika